Altınay Sürücü Kursu

Altınay Sürücü Kursu olarak, 1997'den beri Siteler Altınay Caddesi Ereğli Sokak No:1'de alanında uzman kadro ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca Karapürçek Mahallesi Yeşilkuşak Caddesi No:3'te olan şubemizde faaliyetine devam etmektedir.

Altınay Sürücü Kurslarımızda bay-bayan direksiyon egitmenlerimiz eşliğinde yeni model araçlar kullanılarak tüm ehliyet sınıflarında eğitim vermekteyiz.

Bu ehliyet türlerini en önemlilerini belirtmek gerekirse B Sınıfı Ehliyet (Otomobil), B  Otomatik Sınıfı Ehliyet (Otomobil), C Sınıfı Ehliyet(Kamyon), D Sınıfı Ehliyet (Otobüs), CE Sınıfı Ehliyet (TIR),

A1 ve A2 Sınıfı Ehliyet (Motorsiklet) olarak sıralayabiliriz. Eğitimlerimizde "Simülatör Destekli Eğitim"  mevcuttur. Ayrıca değerli kursiyerlerimize web sitemiz üzerinden online ehliyet sınavı deneyimini de yaşatmaktayız.

Altınay Sürücü Kursu, kuruluşundan bugüne yirmi iki senedir birçok sürücü  adayının  ehliyet  sahibi  olmasına büyük katkı sağlamıştır. Kursumuz sıcak bir aile ve dostluk ortamı yaratmayı her zaman ön planda tutmuş ve kursiyerleri ile bir bütün olmaya özen göstermiştir. Sizlerden almış olduğumuz güç ve güvenle yolumuza emin adımlarla devam  edeceğimize inanıyor , kursumuzu tercih eden tüm kursiyerlerimize teşekkür ediyoruz.

Ehliyet Sınavı

Yılların verdiği deneyim

EPortal

Online sınav ortamı

Direksiyon Eğitimi

Direksiyon korkusuna son

Video

Video ile derslere destek

Ögrencilerimiz Hakkımızdaki Görüşleri

Altinay Sürücü Kursu olarak siz değerli ögrencilerimizin görüş ve isteklerinize değer veriyoruz.